#podlaseba

by ajlavmjuzik

supported by
/
 • Streaming + Download

   

 • Poster/Print + Digital Album

  SK
  Objednajte si plagát tlačený technikou Risomat. Majú veľkosť LP platne, každý je podpísaný a očíslovaný autorom. Zadarmo dostanete CD verziu kompilácie. Stačí napísať do poznámky farebnú verziu prípadne o aké číslo máte záujem napr. 27/100 ... v ponuke je žltý a biely papier.

  EN
  Just order the poster with special "risomat" printing. They've got cca LP size and all of them signed and numbered the artist El Macho by himself. CD is for free and it will come included with poster. You can choose

  Includes unlimited streaming of #podlaseba via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 1 day

    €15 EUR or more 

   

1.
2.
02:42
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.

about

Released for free download
ajlavmjuzik.com

SK

14 skladieb v sebe ukrýva nepočuté a nevydané produkcie od “labelových hráčov”. Dvaja hostia z Českej republiky zastupujú aktuálne najsilnejšie vydavazeľstvá v krajine: TyNikdy! a BiggBoss/Sapyens. Zo všetkých trackov boli predtým vydané iba 2, konkrétne 3ck – Feel the Funk a Prezident Lourajder – Lord (Petijee remix).

Dramaturgia výberu produkcií – interpretov je v kompilácii “zakódovaná”. Tématicky by sa mohlo zdať, že sa jedná o akúsi paralelu s príchodom do klubu a užívaním si. Začiatok je funky, rap, následná zmena na rôzne elektronické beaty podľa nálady a počtu drinkov sa strieda spolu s bpm. Záver je agóniou trpkého odchodu domov, ľahnutia do postele, snívania. Absolútnou bodkou je prekvapivý message + repeat, tak ako sa ráno zobudíte do nového dňa.

EN

14 songs are hidden in unheard and unreleased productions of our “label players”. Two guests from Czech Republic currently representing the strongest labels in the country: TyNikdy! and BiggBoss/Sapyens. Out of all the tracks only two have been released, specifically 3ck – Feel the Funk and Prezident Lourajder – Lord (Petijee remix).

The selection of productions – interprets is “codified” in this compilation. The themes might resemble a certain parallel with coming to the club and enjoying it. The beginning is funky, rap with a sudden change to different electronic beats as the mood and number of drinks are altering together with bpm. The ending is an agony of bitter leaving, going to bed and sleeping. The absolute ending is a surprising message + repeat, as you wake up in the morning.

© 2016 ajlavmjuzik | AJ035

credits

released June 30, 2016

Artwork: El Macho / Art Crime
facebook.com/ElMacho-1633108250264209

Master: Gargle & Expel
gaex.org

tags

license

all rights reserved

about

ajlavmjuzik Slovakia

ajlavmjuzik [ilovemusic]

contact / help

Contact ajlavmjuzik

Streaming and
Download help

Redeem code