Ariesynth

by Pkrek

/
 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

 • Record/Vinyl + Digital Album

  100pcs of black 12-inch record. Be quick and order one right now.

  Includes unlimited streaming of Ariesynth via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.
  ships out within 1 day

    €20 EUR or more 

   

1.
2.
3.
4.
5.
02:39
6.
7.
8.
03:13
9.
10.
11.
02:29

about

Released for free download
ajlavmjuzik.com

Na deň presne 4 roky od vydania Blízkeho Stretnutia vychádza myjavskému producentovi ďalší regulérny album. Názov Ariesynth vo svojej hĺbavej symbolike predstavuje hudobný inštrument dominujúci vo zvuku výsledného opusu. Prirodzene temný ako kompletná autorova tvorba.

Váženým hosťom z Českej republiky je Moimir Papalescu. "Titán elektronickej hudby v CZ/SK, znalec syntetizátorov a analoglover, má za sebou viacero hudobných projektov". Ďalším hudobným hosťom na albume je dvojica Cabaret Noir Combo, producent Karaoke Tundra a multiinštrumentalista Marian Jaslovsky. Zastúpený je taktiež scratch, inými slovami "gramofonizmus" predvádzaný českým majstrom v obore - Dj Flux (Trouble Team). Slovensko zastupuje pevnými zárezmi kolega z labelu - 3ck.

Ďalším pánom je producent s pozoruhodným zvukovým rukopisom a tablism skills - Tentato. V neposlednom rade je medzi spolupracovníkmi opäť Monika Načeva. Uznávaná speváčka a herečka divadla Sklep, ktorá má rave v krvi. Ďalším do partie je producent menom Tru5tm3, starším ročníkom pravdepodobne známy pod pseudonymom HU. V dnešnej dobe vydáva skladby, ktoré zachytávajú širšie spektrum elektronickej a experimentálnej hudby. Veríme, že napriek temnejšiemu a pomalšiemu tempu si album nájde svojich fanúšikov.

soundcloud.com/projekt-krek

© 2016 ajlavmjuzik | AJ034

credits

released May 21, 2016

Artwork by F.Radačovský
facebook.com/FrantisekRadacovsky

Mix + Master by Menfo / Dobroslav Studio
facebook.com/dobroslav.studio

tags

license

all rights reserved

about

ajlavmjuzik Slovakia

ajlavmjuzik [ilovemusic]

contact / help

Contact ajlavmjuzik

Streaming and
Download help

Redeem code